Çömlekçi Hasan Usta’da Kahvaltı (Beykoz )

İstanbul Gezilecek Yerler Gezen1Çift 7.821
sponsorlu reklam

Merhaba arkadaşlar

İstanbulda Şehir hayatı malum… İşler güçler derken kahvaltıya vakit bulamadığınız ve sabahınızı sert bir kahveyle geçirdiğiniz o hafta içi sanki asla bitmeyecek gibi siz kahvaltısever için..

Midenize azıcık bir şey girsin diye bir araya bir dereye sıkıştırdığınız, ayaküstü yediğiniz o simitler, poğaçalar, börekler ne karnınızı doyurur ne de ruhunuzu.

İstanbulun o karmaşasından bir nebzede de olsa sizi uzaklaştırıp doğa ile iç içe dere kenarında mükemmel bir kahvaltı yapmak kime iyi gelmezki ?

Bunun için aradığınız yer çokta uzakta değil aslında.. Beykoz Göksü Deresinde Bulunan Çömlekçi Hasan Usta Cafe & Restaurant’ına gitmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

İçeri girdiğiniz anda istanbulun tüm karmaşasını gürültüsünü size unutturuyor. Kuş seslerini dinleyerek, Göksu deresini izleyerek, geniş geniş kahvaltınızın keyfini çıkarın.

 

Gezen1Çift İnstagram

Fiyatlar ;

 

2 kişilik Serpme Kahvaltı fiyatı 80 tl (Serpme kahvaltıya resimdeki tüm içerikler dahildir.). Resimde de gördüğünüz gibi kahvaltıdaki tüm çeşitler çömlek içinde geliyor. buda ayrı bir görüntü ve lezzet veriyor. Yoğunluktan dolayı hafta sonları rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Galeri ;

Ulaşım ;

Göztepe Mahallesi Göksu Caddesi No:9/A 34815 Beykoz/İstanbul Türkiye
Telefon : 0533 790 85 34

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir