İstanbulda Dere ve Şelale içinde Ücretsiz Kahvaltı ve Piknik Yapın

İstanbul Gezilecek Yerler Gezen1Çift 32.995
sponsorlu reklam

İstanbulda Dere ve Şelale içinde Kahvaltı ve Kamp Yeri Bilgi

Düzeltme: Normalde bir çok kişi görmüştür burasının konumunu detaylı olarak paylaşmıştım. Ama buraya gidipte kendini bilmeyen bir çok insan afedersiniz buranın içine etmiş. Köylüler bu durumdan aşırı rahatsız. Artık köylüler kimse gelmesin diye yollara ağaçlar devirmeye başlamış. Bizde bu yüzden buradan yol tarifini kaldırıyoruz. Ama olur da biz burayı çok beğendik gitmeyi çok istiyoruz hiç bir şekilde de kirletmeyiz doğaya zarar vermeyiz diyenler olursa Alttaki instagram hesabımızdaki paylaşımımızda belirttiğimiz bağış hesaplarından herhangi birisine gönlünden nekadar koparsa bütçesi de el verdiği kadar bir bağış yapıp ödeme dekontunu bize gönderenlere detaylı yol tarifi vereceğiz. Ödeme açıklamasına (gezen1cift yol tarifi) yazmayı da unutmayın..

Resimler

Gezen1Çift İnstagram

Video

İstanbulda Dere ve Şelale içinde Kahvaltı ve Kamp Yeri Nerede? Ve Nasıl Gidilir?

Düzeltme: Normalde bir çok kişi görmüştür burasının konumunu detaylı olarak paylaşmıştım. Ama buraya gidipte kendini bilmeyen bir çok insan afedersiniz buranın içine etmiş. Köylüler bu durumdan aşırı rahatsız. Artık köylüler kimse gelmesin diye yollara ağaçlar devirmeye başlamış. Bizde bu yüzden buradan yol tarifini kaldırıyoruz. Ama olur da biz burayı çok beğendik gitmeyi çok istiyoruz hiç bir şekilde de kirletmeyiz doğaya zarar vermeyiz diyenler olursa Üstteki instagram hesabımızdaki paylaşımımızda belirttiğimiz bağış hesaplarından herhangi birisine gönlünden nekadar koparsa bütçesi de el verdiği kadar bir bağış yapıp ödeme dekontunu bize gönderenlere detaylı yol tarifi vereceğiz. Ödeme açıklamasına (gezen1cift yol tarifi) yazmayı da unutmayın..

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

“İstanbulda Dere ve Şelale içinde Ücretsiz Kahvaltı ve Piknik Yapın” üzerine 8 yorum

 1. ??????? dedi ki:

  Bahsettiğiniz zorlu toprak yola araçla gidiliyo mu daha doğrusu motosikletle. Yoksa yatan mı gidiliyo 🙂

  1. Gezen1Çift dedi ki:

   Motorsiklet ile çok rahat gidersiniz. Masamızı kurduğumuz yerin karşısındaki ufak şelaleyi görüyorsunuz resimlerde. onun başına kadar çok rahat gelirsiniz motorsiklet ile. sadece yüksek olmayan normal kesim araçlarla sıkıntı olur.

   1. ??????? dedi ki:

    Çok sağolun, bakalım hanımı ikna edersem hem buraya hem yakınındaki doğal havuza gitmeyi düşünüyorum ?

    1. Gezen1Çift dedi ki:

     Doğal havuz askeri alan içinde olduğu için girememe durumunuz var ama zaten bu dereye gelirseniz yol güzergahınızdan 5-10dk mesafede. bi şansınızı denersiniz 🙂

     1. Anonim dedi ki:

      merhaba bu yerin koordınatları var mı acaba dırek nokta atısı yapalım 🙂

 2. alisamiiledogada dedi ki:

  merhaba sizleri severek takip ediyoruz bu yerin koardinasyonları var mı nokta atısı yapalım 🙂

 3. Anonim dedi ki:

  Keşke bir kaç yol fotoğrafı da olsaydı

 4. Sinem dedi ki:

  Yol tarifini atabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir