Su Sapanca Tinyhouse

Sapanca Bungalov Evler Gezen1Çift 914
  • FİYATLANDIRMA
  • Haftaiçi Fiyat: 9000 TL
  • Haftasonu Fiyat: 9000 TL

  • 2-3 Kişilik
  • 3-6 Kişilik
  • Havuzlu
  • Isıtmalı Havuzlu
  • Kahvaltı Dahil
  • Muhafazakar
sponsorlu reklam

Bayram planını son dakikaya bırakanlara ve yer bulamayanlara çok güzel bir öneriyle geldik.

Burası Sakarya Sapanca’da bulunan @susapanca ( 0501 254 54 78 ) bu telefon numarasından veya instagram sayfasından rezervasyon ve detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Aynı konseptte 6 tane Tiny Houseları ile, havuz alanının dışarıdan görünmediği, resepsiyonu, özel otoparkı ve kahvaltı dahil hizmet veren bu tesisin bayramda müsaitlikleri bulunuyor.

Evlerin iç dekorasyonu hepsi aynı şekilde sadece bazıları full ahşap tenk tonunda (turuncu sarı karışımı) bazıları ise ağırlıklı beyaz ahşap tonunda. Videolarda 2 rengide paylaştım. Bu konuda dilerseniz zevkinize göre seçim yapabilirsiniz

Gezen1Çift İnstagram

İçerisinde tam donanımlı mutfağı ve 2 adet yatak odası ile 4-5 kişi kalınabilir.

Bayramda normalde 15.000₺ bizden gelenlere 12.500₺ Bayram sonrası normalde 12.500₺ bizden gelenlere 9000₺ En az 2 gecelik konaklama zorunluluğu var. Bu Fiyatlara kahvaltı da dahil.

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar evin günlük fiyatıdır. bu fiyata toplamda 4-5 kişi kalınabilir.

Adres : Akçay Mahallesi, Yeşiltepe Sokak 2/2, 54600 Sapanca/Sakarya

Dikkat ;

Sapanca’da artan dolandırıcılıklardan dolayı sayfamızda sürekli uyarıyoruz. Ama herkese ulaşmak maalesef imkansız. Son zamanlarda bizim videolarımızı indirip kendi sayfalarında paylaşan bir çok dolandırıcı var. Biz sürekli şikayet edip kaldırtsak da illaki kaldırılana kadar birilerin karşısına çıkıyor.

Bizim sayfamızdaki bütün bungalovlara güvenebilirsiniz ama lütfen paylaşımın bizim sayfamızda yapıldığına dikkat edin. Bizim sayfamızda yapılmayan paylaşımlarımızı mutlaka araştırın soruşturun ve teyit edin.

Ayrıca bizim paylaşımlarımız olmasa bile bilmediğiniz güvenmediğiniz hiçbir yere ödeme yapmayın. Görüntülü arama talep ederek yeri canlı canlı görmek isteyin.

Sapanca’da çok fazla dolandırıcılık olduğundan dolayı, görüntülü arama yöntemi oldukça yaygın kullanılıyor. Lütfen es geçmeyin.

İnstagram Paylaşımımız

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir