Küçük Yalı Sapanca

Sapanca Bungalov Evler Gezen1Çift 1.033
  • FİYATLANDIRMA
  • Haftaiçi Fiyat: 4000 TL
  • Haftasonu Fiyat: 4000 TL

  • 3-6 Kişilik
  • Göl Manzaralı
  • Havuzlu
  • Isıtmalı Havuzlu
  • Jakuzili
  • Kahvaltı Dahil
sponsorlu reklam

Açılışa özel kişi başı 800tl ye gelen, göl manzaralı, ısıtmalı havuzlu ve jakuzili bir villa bulduk.

Otoban gişelerine 5dk mesafede bulunan bu villanın günlük fiyatı açılışa özel, bayrama kadar geçerli sadece 4000₺ 5 kişi geldiğinizde kişi başı 800₺’ye geliyor.

Burası Sakarya Sapanca’da bulunan @kucukyalisapanca ( 0530 542 40 54 ) bu telefon numarasından rezervasyon ve detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Evin içerisinde fırınından tost makinasına kadar tam donanımlı bir mutfağı bulunuyor. Ayrıca çay, kahve, şeker, tuz ve yağ gibi gıdalarda mevcut.

Gezen1Çift İnstagram

Girişin sağındaki odada 2 adet tek kişilik yatak olan bir oda, Girişin solundaki odada ise jakuzi odası bulunuyor. Üst kata çıktığımızda ise çift kişilik bir yatak odası ve manzaraya açılan bir balkonu bulunuyor.

Evin günlük konaklama fiyatları bayrama kadar 4500₺ İsmimizi verenlere 500₺ indirim yapılıyor ve fiyat 4000₺ oluyor. Bayram fiyatları farklı. Bayram sonrası ise günlük 8.000₺ Bu fiyat üzerinden ismimizi verenlere 2 gün ve üzeri konaklamalarda 1000₺ indirim yapılıyor.

Bu sıralar bungalov tatili düşünüyorsanız bu fırsatı mutlaka kaçırmayın derim. Çünkü bu fiyat bu sezonda şuana kadar gittiğimiz yerlerden en uygunu ve indirimli fiyattan ortalama açılışa özel 15 günlük bir satış olacak. Sonrasında fiyatlar yaz sezonununda açılması ile birlikte 2 katına çıkacak. Bu yüzden geç kalmadan yerinizi ayırtın.

Dikkat ;

Sapanca’da artan dolandırıcılıklardan dolayı sayfamızda sürekli uyarıyoruz. Ama herkese ulaşmak maalesef imkansız. Son zamanlarda bizim videolarımızı indirip kendi sayfalarında paylaşan bir çok dolandırıcı var. Biz sürekli şikayet edip kaldırtsak da illaki kaldırılana kadar birilerin karşısına çıkıyor.

Bizim sayfamızdaki bütün bungalovlara güvenebilirsiniz ama lütfen paylaşımın bizim sayfamızda yapıldığına dikkat edin. Bizim sayfamızda yapılmayan paylaşımlarımızı mutlaka araştırın soruşturun ve teyit edin.

Ayrıca bizim paylaşımlarımız olmasa bile bilmediğiniz güvenmediğiniz hiçbir yere ödeme yapmayın. Görüntülü arama talep ederek yeri canlı canlı görmek isteyin.

Sapanca’da çok fazla dolandırıcılık olduğundan dolayı, görüntülü arama yöntemi oldukça yaygın kullanılıyor. Lütfen es geçmeyin.

İnstagram Paylaşımımız

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir