Sapanca Bendamil Villa

Sapanca Bungalov Evler Gezen1Çift 51
  • FİYATLANDIRMA
  • Haftaiçi Fiyat: 16.000 TL
  • Haftasonu Fiyat: 16.000 TL

  • 8-10 Kişilik
  • Havuzlu
  • Şömineli
sponsorlu reklam

Sapanca ile Maşukiye’nin tam ortasında geniş aileler için büyük havuzlu bir villa önerisiyle geldik.

Havuzu 8e4 metre boyutlarında ve oldukça büyük. Havuz alanını dışarıdan tam anlamıyla gören bir yer yok ama uzak bir noktadan bir villanın görüş açısında. Oradan da pek bakan olmuyor denildi.

Havuz dışında en az 250m2 gibi geniş bir bahçe alanına sahip. Bahçesinde oturma alanları, salıncağı, barbeküsü, özel otoparkı vs bulunuyor. Sadece park alanına 4 araç civarı sığabilir.

Burası Sakarya Sapanca ile Maşukiye arasında bulunan @sapancabendamil ( 0530 113 40 32 ) bu telefon numarasından veya instagram sayfasından rezervasyon ve detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Gezen1Çift İnstagram

Etrafı ıhlamur ağaçları kaplı olduğundan miss gibi ıhlamur kokusu ve kuş sesleri size eşlik ediyor.

Yeni bir villa olduğundan dolayı eşyalarda oldukça yeni ve temiz. Ev sahibide oldukça ilgili ve güleryüzlü. Hatta yeri geldiğinde market vb ihtiyaçlarınızda bile yardımcı oluyor.

Evin içerisine girdiğimizde mutfak alanında buzdolabı, fırın, ocak, bulaşık makinesi, tabak, çanak vs gibi bütün ekipmanlar mevcut.

3 ayrı oturma odasının dışında 4 tane yatak odası 4 tane de wc & duş alanı bulunuyor. Yatak kapasitesi 8 ama isteyenler bu sayıyı açılır koltuklar ile 12 kişiye kadar çıkarabiliyor.

Burada konaklama fiyatları 14 Haziran’a kadar günlük 13.000₺ Bayram fiyatı 21.000₺ Bayram sonrası ise 16.000₺

Dikkat ;

Sapanca’da artan dolandırıcılıklardan dolayı sayfamızda sürekli uyarıyoruz. Ama herkese ulaşmak maalesef imkansız. Son zamanlarda bizim videolarımızı indirip kendi sayfalarında paylaşan bir çok dolandırıcı var. Biz sürekli şikayet edip kaldırtsak da illaki kaldırılana kadar birilerin karşısına çıkıyor.

Bizim sayfamızdaki bütün bungalovlara güvenebilirsiniz ama lütfen paylaşımın bizim sayfamızda yapıldığına dikkat edin. Bizim sayfamızda yapılmayan paylaşımlarımızı mutlaka araştırın soruşturun ve teyit edin.

Ayrıca bizim paylaşımlarımız olmasa bile bilmediğiniz güvenmediğiniz hiçbir yere ödeme yapmayın. Görüntülü arama talep ederek yeri canlı canlı görmek isteyin.

Sapanca’da çok fazla dolandırıcılık olduğundan dolayı, görüntülü arama yöntemi oldukça yaygın kullanılıyor. Lütfen es geçmeyin.

İnstagram Paylaşımımız

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir