Sapanca Enjoy Life Bungalov

Sapanca Bungalov Evler Gezen1Çift 657
 • FİYATLANDIRMA
 • Haftaiçi Fiyat: 8000 TL
 • Haftasonu Fiyat: 8000 TL

 • 2-3 Kişilik
 • 3-6 Kişilik
 • Havuzlu
 • Isıtmalı Havuzlu
 • Jakuzili
 • Kahvaltı Dahil
 • Muhafazakar
 • Şömineli
sponsorlu reklam

Herkesin hayalini kurduğu o evi sonunda bulduk.

Burası Sakarya Sapanca’da bulunan @sapancaenjoylifebungalov ( 0535 713 7732 / 0532 679 5441 / 0537 217 9198 ) bu telefon numaralarından rezervasyon ve detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Gerçekten evin içerisine ayrı, dışarısına ayrı hayran kaldık videonun tamamını izlediğinizde eminim sizde hak vereceksiniz..

Bahçesinde ısıtmalı havuzundan salıncağına, oturma alanlarından, ateş çukuruna, barbekü alanından dışarıdanda görünen şöminesine kadar sizin için herşey düşünülmüş.

Gezen1Çift İnstagram

Havuz alanını dışarıdan kısmen görebilen bir tane ev var. Onun görüş açısıda yakın zamanda kapatılarak tamamen korunaklı hale getirilecekmiş. Muhtemelen siz gidene kadar oda yapılmış olur 🙂

Ev sahibi hijyen konusunda aşırı takıntılı ve evin içerisine girdiğinizde bunu rahatlıkla farkedebiliyorsunuz. Özellikle ben hijyen konusunda çok takıntılıyım diyenlere burayı gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz.

Mutfakta ocağından, buzdolabına, bulaşık makinesinden her türlü mutfak ekipmanlarına (tabak, bardak, tencere, tava, vs.) kadar aradığınız herşey var.

Evin giriş katında çift kişilik yatağı ve jakuzisi olan ayrı bir odası bulunuyor.

Üst katta da çift kişilik bir yatak odası bulunuyor. Bu yatak odasının arka tarafına ise yakın zamanda hamam yapılacakmış.

Ayrıca işletmeye ait birde 1+1 evleri bulunuyor. Orasıda aşırı güzel. Etiketlediğim sayfadan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Nergis isimli 2+1 evin (bu videodaki) fiyatları Haziran ayında günlük 8.000₺ Temmuz ayında 10.000₺ Ağustos ayında 12.000₺ Bayram fiyatları farklıdır. Bizden gelenlere Haziran ayı içerisinde %10 indirim ve 2 kişilik kahvaltı hediye geliyor.
Kardelen isimli 1+1 evin fiyatları Haziran ayında günlük 7.000₺ Temmuz ayında 9.000₺ Ağustos ayında 10.000₺ Bayram fiyatları farklıdır. Bizden gelenlere Haziran ayı içerisinde %10 indirim ve 2 kişilik kahvaltı hediye geliyor.

Dikkat ;

Sapanca’da artan dolandırıcılıklardan dolayı sayfamızda sürekli uyarıyoruz. Ama herkese ulaşmak maalesef imkansız. Son zamanlarda bizim videolarımızı indirip kendi sayfalarında paylaşan bir çok dolandırıcı var. Biz sürekli şikayet edip kaldırtsak da illaki kaldırılana kadar birilerin karşısına çıkıyor.

Bizim sayfamızdaki bütün bungalovlara güvenebilirsiniz ama lütfen paylaşımın bizim sayfamızda yapıldığına dikkat edin. Bizim sayfamızda yapılmayan paylaşımlarımızı mutlaka araştırın soruşturun ve teyit edin.

Ayrıca bizim paylaşımlarımız olmasa bile bilmediğiniz güvenmediğiniz hiçbir yere ödeme yapmayın. Görüntülü arama talep ederek yeri canlı canlı görmek isteyin.

Sapanca’da çok fazla dolandırıcılık olduğundan dolayı, görüntülü arama yöntemi oldukça yaygın kullanılıyor. Lütfen es geçmeyin.

İnstagram Paylaşımımız

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir