Sapanca Serender Villa Suit

Sapanca Bungalov Evler Gezen1Çift 2.372
  • FİYATLANDIRMA
  • Haftaiçi Fiyat: 8000 TL
  • Haftasonu Fiyat: 8500 TL

  • 3-6 Kişilik
  • Göl Manzaralı
  • Havuzlu
  • Isıtmalı Havuzlu
  • Muhafazakar
  • Şömineli
sponsorlu reklam

Gecesinde harika bir kar yağışıyla karşılaştığımız, şömineli, ısıtmalı havuzlu bir yere geldik.

Burası Sakarya Sapanca’da bulunan @sapancaserendervillasuit ( 0544 513 82 75 ) bu telefon numarasından veya instagram sayfasından rezervasyon ve detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Gece artık tam yorulmuş, bitmiş, uyumak üzereyken yağan kar yağışıyla sanki enerjimiz birden %100 oldu 🙂 Birazcık daha devam etseydi gece vaktide havuza girecektik 🙂

Havuzu gerçekten sıcacıktı. Biz kar yağışından 2.3 saat önce girdik ama kar yağdığı an bile rahatlıkla havuza girilebilir. Havuzun sıcaklığını videoda gösterdim zaten.

Gezen1Çift İnstagram

Burası açılalı daha 1 ay olmuş. O yüzden de bütün eşyalar, mobilyalar, tabak çanak vs yep yeni ve tertemiz.

Özellikle geniş ve ferah alanları sevenlere burası kesinlikle önerimizdir. Hem bahçesi çok büyük. Hemde evin iç kısmı çok büyük.

Evin havuzunu dışarıdan gören 1 tane villa var. Orada da kimse yaşamıyormuş. Camları felan komple panjurla kapatılmış. Onun dışında havuz alanını gören bir yer bulunmuyor.

Evin iç kısmı petekler ve klima ile ısınıyor. Ama sadece petekler elinizle tutamayacağınız kadar fazla sıcak. Şömine ve klimaya ihtiyaç olmadan tek başına yeterli oluyor.

Aynı konseptte araları bölünmüş şekilde 2 adet villaları bulunuyor. Kabalık ve 2 aile grubu iseniz bu şekilde 2 ayrı villayı kiralamayı da düşünebilirsiniz.

Kahvaltı dahil değil ama 2 kişilik kahvaltıyı toplamda 400₺’ye alabilirsiniz. 3,4 kişiye gayet yeterli oluyor.

Size özel bir otoparkı da bulunuyor.

Evin giriş katında 2 ayrı tek kişilik yatağı olan bir oda, üst katında ise 1 adet çift kişilik ebeveyn banyolu yatak odası bulunuyor. Ayrıca giriş katta yatak olabilen koltuk mevcut. Bu şekilde üstteki fiyatlarda fark olmadan 5-6 kişiye kadar konaklama yapabilirsiniz.

İsmimizi verenlere %10 indirim yapılıyor.

İnstagram Paylaşımımız

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir