MG Suit Bungalov Sapanca

Sapanca Bungalov Evler Gezen1Çift 1.365
 • FİYATLANDIRMA
 • Haftaiçi Fiyat: 8000 TL
 • Haftasonu Fiyat: 9000 TL

 • 2-3 Kişilik
 • 3-6 Kişilik
 • Göl Manzaralı
 • Havuzlu
 • Isıtmalı Havuzlu
 • Jakuzili
 • Muhafazakar
 • Şömineli
sponsorlu reklam

Son zamanlarda paylaştığımız bu konseptte en uygun fiyatlı bungalov ile karşınızdayız..

Harika bir manzaraya ev sahipliği yapan bu evin üst katında yine bu manzara eşliğinde çok güzel bir jakuzi odasıda bulunuyor.

Burası Sapanca ile Maşukiye arasında bulunan @mgsuitsapanca ( 0552 782 32 54 ) bu telefon numarasından veya instagram sayfasından rezervasyon ve detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Biz özellikle evin manzarasına ve üst kattaki jakuzi odasına hayran kaldık. Ön taraf full yeşillik, ağaçlık (Kiraz ağacı) ve göl manzarası.. İzlemesi aşırı huzur veriyor.

Gezen1Çift İnstagram

Ocağı, fırını, buzdolabı, bulaşık makinesı, çaycısı, kahve makinası ve her türlü tabak çanak tencere vs olan tam donanımlı bir mutfağı mevcut. Gerçekten herşey düşünülmüş ve masraftan hiç kaçınılmamış.

Havuzu ısıtmalı ve dışarıdan tam anlamı ile gören bir yer bulunmuyor, İçeride şömine ve klima var.

Evin giriş katında 2 ayrı tek kişilik yataklı bir oda, üst katta ise 1 adet çift kişilik yatak odası, hemen oranın yan tarafında ise jakuzi odası bulunuyor. Aynı konseptte kalabalık aileler için jakuzi odası yerine yatak odası olan evleride mevcut. bu evlerinde 6-8 kişi jakuzili evlerinde 4-6 kişi kalabilirsiniz.

Burada konaklama fiyatı haziran ayında normalde hafta içi 8000₺ hafta sonu 9000₺ ama ismimizi verenlere hafta içi 7000₺ hafta sonu 8500₺ oluyor. Temmuz – Ağustos ayları ise normalde 10.000₺ bizim ismimizi verenlere 9000₺ Bayram fiyatı ise günlük 14.000₺

Yukarıda yazan fiyatlar kişi başı fiyat değil, evin günlük toplam kiralama fiyatıdır. Bu fiyata toplamda en fazla 6/8 kişi kalabilirsiniz. 7 kişi gelmiş olsanız kişi başı 1000₺’ye denk geliyor.

Dikkat ;

Sapanca’da artan dolandırıcılıklardan dolayı sayfamızda sürekli uyarıyoruz. Ama herkese ulaşmak maalesef imkansız. Son zamanlarda bizim videolarımızı indirip kendi sayfalarında paylaşan bir çok dolandırıcı var. Biz sürekli şikayet edip kaldırtsak da illaki kaldırılana kadar birilerin karşısına çıkıyor.

Bizim sayfamızdaki bütün bungalovlara güvenebilirsiniz ama lütfen paylaşımın bizim sayfamızda yapıldığına dikkat edin. Bizim sayfamızda yapılmayan paylaşımlarımızı mutlaka araştırın soruşturun ve teyit edin.

Ayrıca bizim paylaşımlarımız olmasa bile bilmediğiniz güvenmediğiniz hiçbir yere ödeme yapmayın. Görüntülü arama talep ederek yeri canlı canlı görmek isteyin.

Sapanca’da çok fazla dolandırıcılık olduğundan dolayı, görüntülü arama yöntemi oldukça yaygın kullanılıyor. Lütfen es geçmeyin.

İnstagram Paylaşımımız

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir