Sopeli Doğal Yaşam Köyü Fiyatlar ve Detaylı Bilgi

Sakarya Gezilecek Yerler Gezen1Çift 54.810
sponsorlu reklam

Hepinize selamlar arkadaşlar. Burası Sakaryanın sapanca ilçesinde bulunan Sopeli Doğal Yaşam köyü. Burada açık büfe ve serpme kahvaltı seçenekleri, eğlenceli Zipline mevcut, ATV kullanma,Köprünün diğer tarafında Tavuk kuşu, keçi, eşek, kuş türlerini bulabilirsiniz. Konaklama hizmetide yapım aşamasında.

İçerisini kısaca özetleyecek olursak her bir karesi haarika bir şekilde tasarlanıp yapılmış. içerisine hayran kaldım şelaleleri köprüleri yapay gölleri vs hepsi mükemmeldi. Ama malesef hizmetde bir okadar memnun kalmadım. Kahvaltı fiyatları bana göre ciddi derecede yüksek geldi.(fiyatlar bölümünde yazılı) aynı şekilde bu gibi bir çok şeyde çok pahalı.

Ayrıca çok bozulduğum bir olayda yaşadım. İçeriye girişte düğün nişan vb çekimleri yapılması yasak deniyor.doğru haklılar. Ama ben gezi tanıtımcısı olduğum için hem mekanı çekmek hemde kendi ailemi çekmek için drone kaldırmak istedim ilk başta orada çalışan bir arkadaş uçurabilirsin dedi. bende hazırlıklarımı yapıp tam uçuracakken sağdan soldan 2 kişi adam dövecek gibi koşa koşa gelerek indirmemi istediler.ve yasak olduğunu söylediler. dedim ben sadece ailemi çekicem ticari bir amaç yok ortada vs. yine yok yasak olmaz vs dediler.. peki müdür bey ile görüşeyim dedim. gittim görüştüm. oda bana dediği şey.. burayı (eliyle göstererek) şu fotografçı arkadaşlar kiraladı ona bir ücret ödeyip çekebilirsin dedi.. Bende dedim neyse kalsın…Kafamı nereye çevirsem her bir yerde parça parça fotoğrafçı dikilmiş bekliyor. Çocukları eğlendiren mickey mouse kostümlü arkadaş dolaşıyor ortalıkta ama resim çekilmek ücretli. süslü püslü bir salıncak hazırlamışlar ama onada binmek ve resim çekilmek ücretli. Burası arapların daha çok geldiği bir yer olduğunu gördüğümüz için bu fiyatlara ve bu tür hizmetlere malesef şaşırmadık.

Size tavsiyem gelin gezin görün. gezilebilecek görülebilicek gerçekten güzel bir yer ama burada para harcamadan önce fiyatları incelemenizi tavsiye ederim. Hatta bu güzergahlarda farklı benzeri yerlerde mevcut onlarıda gezebilirsiniz. onlarda fiyatlar eminim buraya göre daha uygun olacaktır. buranın biraz gerisinde naturköy mevcut mesela. orasıda çok güzel bir yer sopeli kadar olmasada oranın da fiyatları çok yüksek sayılır. ama hepsini ücretsiz bir şekilde gezip görebilirsiniz. girişler ücretsiz.

Gezen1Çift İnstagram

Fiyatlar

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Otopark ve giriş ücretsiz.

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Serpme Kahvaltı Kişi Başı fiyatı 70 TL

Konaklama

Tesisin konaklama hizmeti şuanda yapım aşamasında ama eğer buraya gelecek olursanız 15dk mesafede bulunan Konak Beyzade Bungalov Butik Hotel‘i düşünebilirsiniz.

Resimler

Sopeli Doğal Yaşam Köyü Nerede? Ve Nasıl Gidilir?

Sopeli Doğal Yaşam Köyü size ne kadar mesafede olduğunu ve nasıl gidileceğini görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için Haritada bulunan Daha büyük haritayı görüntüle yazısına tıkladıktan sonra açılan harita kısmından Yol tarifi butonuna basarak rotanızı oluşturabilir ve yolunuzun nekadar süreceğini görebilirsiniz.

Adres : Mahmudiye Mah.Dereiçi Mevki No:61 Sapanca / SAKARYA
GSM : 0532 065 52 39   |   Tel : +90 264 310 10 40 (6 hat)   |   Fax : +90 264 582 15 75
info@sopeli.com.tr  |   www.sopeli.com.tr

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

“Sopeli Doğal Yaşam Köyü Fiyatlar ve Detaylı Bilgi” üzerine 2 yorum

  1. Hüsna dedi ki:

    Merhabalar sopeli ye giderken rezervasyon yapmadan sadece gezmek qmacli gidilmez mi bilginiz var mı acaba

    1. Gezen1Çift dedi ki:

      Merhabalar direk gidilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.