Maşukiye Otantik Konaklama Otel Tavsiyesi İbrahim Ağa Konağı

Kocaeli Konaklama Gezen1Çift 7.153
sponsorlu reklam

Maşukiyede çocuklarınızın çoooooook seveceği, buradan hiiççç ayrılmak istemeyeceği harika bir yerden bahsedeceğim??

Kartepe Maşukiye’de bulunan İbrahim Ağa Konağı’na konaklamaya geldiğinizde özellikle çocuklarınızın vakit geçirebileceği okadar geniş alanlar, oyuncaklar varki gerçekten çocuğunuz buraya bayılacak. oyun parkı tranbolin salıncaklar geniş çim alanları arabalar bisikletler vs vs.Alt kısımdaki resim ve videolara zaten hepsini ekledim..Biz gittiğimiz yerde çocuklarımız rahat ediyorsa genel olarak bizde rahat ediyoruz. Bu konuda sizde aynı düşüncedeyseniz eğer buraya geldiğinizde bu konuda gerçekten üzülmezsiniz.Ayrıca oda tasarımlarınıda kesinlikle görmelisiniz. biz ba-yıl-dık.. hele o ladin ağacından yapılmış mobilyalar bizi bitirdi?? (alttaki resimlerde var) Özellikle hijyen konusunda çok dikkat edenlere şunu rahatlıkla söyleyebilirimki odalar fazlası ile tertemiz. sanki sıfır daireye girilmiş gibi. 1 nokta dahi kir veya pislik bulmak çok zor. ciddi söylüyorum gerçekten çok temizdi. Şuanda Kış sezonuda yaklaşıyorken kayak için kartepeyi tercih edecekler burayı kesinlikle kaydetmelisiniz. Çünkü tam kartepe kayak merkezi yolu üzerinde. maşukiyeye 5dk yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu arada unutmadan restaurant bölümüde bir okadar hoşumuza gitti. yazın kavurucu sıcağında bile ne güzel serin ve gölgelik bir alan oluşturulmuş. restaurantın alt kısmı maşukiye alabalık vadisi oluyor ama full ağaçlık olduğu için görünmüyor. Buraya gelirseniz eğer memnun kalmadan dönmeyeceğinize garanti veriyoruz gerçekten.??

Fiyatlar

Fiyatlar 2 Kişilik oda fiyatları kahvaltı dahil 400tl 0-6 Yaş ücretsiz. 4 kişiliğe kadar odaları, özel balayı ve suit odalarıda mevcut.
Tabi her zamanki gibi gittiğimiz her yerden sizler için bir ikram veya indirim almaya devam ediyoruz. Normalde kahvaltı resminde muhlama dışında herşey masanıza geliyor ama ismimizi verenlere, muhlama’da kahvaltı masanıza bizim adımıza ikram ediliyor.. Afiyet olsun ??

Video (resim üzerindeki > okuna tıklayarak videoya geçebilirsiniz.)

Gezen1Çift İnstagram

Resimler

 

İbrahim Ağa Konağı Nerede? Ve Nasıl Gidilir?

İbrahim Ağa Konağı size ne kadar mesafede olduğunu ve nasıl gidileceğini görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için Haritada bulunan Daha büyük haritayı görüntüle yazısına tıkladıktan sonra açılan harita kısmından Yol tarifi butonuna basarak rotanızı oluşturabilir ve yolunuzun nekadar süreceğini görebilirsiniz.

Adres: Maşukiye, Serme Sk. No: 8 D:4, 41295 Kartepe/Kocaeli
Telefon: 0537 440 30 40

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

“Maşukiye Otantik Konaklama Otel Tavsiyesi İbrahim Ağa Konağı” üzerine 1 yorum

  1. Beyhan dedi ki:

    4 kişilik 5 gün fiyat bilgisi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.