Kartal Vadisi Dağ Evleri Bungalow Ev (Sakarya Sapanca)

Kocaeli Konaklama Gezen1Çift 7.000
sponsorlu reklam

İstanbuldan çıkıp ortalama 1.5 saatlik bir yol ile tamamen doğa ile başbaşa, dışarıda dere ve kuş sesleri ile bolca huzur ve enerji depolayabileceğiniz harika bir yer bırakıyorum size?

Burası Sakaryanın Sapanca ilçesine bağlı memnuniye köyünde bulunan kartalvadisi dağ evleri
İçerisinde mutfak mevcut. İşletme şuan için yeme içme hizmeti vermiyor. Buraya gelirken market alışverişi yapmanız gerekiyor. Mutfakta kullanacağınız tabak çanak vb. eşyaların hemen hemen hepsi mevcut. Yine içeride şömine görüntülü döküm soba mevcut. 1 çift kişilik yatak 1 açılır çekyat ve yerde çocukların yatabileceği 2 adet sedir yatak mevcut. Sağolsun işletme sahiplerinden önder bey siz gelmeden 1 saat öncesinden sobanızı yakıyor ve gece boyunca kullanacağınız odunları hazırlayıp kapınıza bırakıyor. Biz bu havada gitmemize rağmen soba öyle bir ısıtıyorki evi, gece sıcaktan zor yattık 🙂 Dilerseniz çadır başı 50tl karşılığında buradaki kamp alanında kampta yapabilirsiniz. Genelde bu tarz bungalowlarda mutfak pek bulunmuyor. mutfağın olması, ısıtmanın soba ile olması direk köydeki anılarımı canlandırdı. sobadaki odunlar azaldıkça yenilerini doldururken bile mutlu oldum gerçekten huzur dolu bir gündü. Sizde kesinlikle bu anı yaşamalısınız..

Bu arada şuanda 2 adet ev mevcut. en üstteki ahşap ev ve beyaz ev. dere kenarındaki ahşap ev ise tadilat halinde ve yaza kadar tamamlarak günübirlik gelenler için restaurant haline çevrilecek. aynı zamanda ilerleyen günlerde buraya birtane daha dağ evi yapılacak. Evlerin üst tarafında bulunan ufak şelaleyide görmeden dönmeyin 🙂

Biz işletme sahipleri önder bey ve babasından ilgi, alakası ve hoş sohbetlerinden çok memnun kaldık buradan çok teşekkür ediyoruz.

Gezen1Çift İnstagram

Fiyatlar

2 yetişkin 400tl,

4 yetişkin 500tl

(çocuklar ücretsiz)

Çadır kamp alanıda mevcut. Çadır başı fiyat 50tl.

Herzamanki gibi sizler için indirimi kaptım ve nisan ayına kadar gelirseniz 2 yetişkin 350tl 4 yetişkin 450tl ismimizi vermeniz yeterli.

Veya burayı airbnb üzerinden bizim verdiğimiz referans bağlantısından >> ( BURAYA TIKLAYARAK ) üye olarak rezervasyon yaptırırsanız 179 tl indirim alabilirsiniz.

Video

Resimler

Kartal Vadisi Dağ Evleri Nerede? Ve Nasıl Gidilir?

Kartal Vadisi Dağ Evleri size ne kadar mesafede olduğunu ve nasıl gidileceğini görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için Haritada bulunan Daha büyük haritayı görüntüle yazısına tıkladıktan sonra açılan harita kısmından Yol tarifi butonuna basarak rotanızı oluşturabilir ve yolunuzun nekadar süreceğini görebilirsiniz.

Adres: Memnuniye, Memnuniye caddesi No:79, 54600 Sapanca/Sakarya
Telefon: 0537 897 84 73

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir