Ayder Yaylası en uyguna konaklama oteli Ayder İnziva Dağ Evi

Rize Konaklama Gezen1Çift 4.005
sponsorlu reklam

Ayder yaylasında olsun, Ucuz Olsun, Geniş ve ferah olsun,televizyon ve mutfağı olsun, doğa içinde sessiz ve sakin olsun, insanlardan uzak olsun, huser yaylasına yakın olsun, ara ara önünde inekler dolaşsın, hatta bahçe kapınızı açıp müsade ederseniz kapımıza kadar gelsin diyorsanız burası tam size göre 😍

📍Burası Rize çamlıhemşine bağlı ayder yaylasında bulunan Ayder İnziva Dağ Evi içerisi 2 kattan oluşuyor. girişte 2 adet koltuk, tv, mutfağı, wc ve duş alanı bulunuyor. üst katta ise 2 oda var. 1 odada 2 adet tek li yatak, diğer odada 1 adet çift kişilik yatak bulunuyor. Kalabalıksanız eğer, istenildiğinde yer yatağıda temin edilebiliyor. yani max 8 kişiye kadar konaklayabileceğiniz sessiz sakin yem yeşil doğa içinde bir yer.  Buraya ulaşım 10dk lık bir patika yoldan sağlanıyor. ama eşyalarınızı dert etmeyin onlar karadeniz hava yolları güvencesi ile taşınıyor. Oda ney diyenler varsa BURAYA tıklayarak ne olduğunu öğrenebilirler..😅 Biz burada 2 gece kaldık gerçekten evin içi tertemiz dışı tertemiz harika bir yerdi. zaten yeni bir işletme yaklaşık 1 yıl olmuş açılalı. mutfaktaki eşyalar olsun mobilyalar olsun evdeki lambriler ahşaplar vs herşey tertemiz gıcır gıcır 🙂 ilk geldiğinizde sıfır bir dağ evine girmiş gibi hissediyorsunuz. ahşabın kokusu bile halen üzerinde sanki 🙂 Yani ayder yaylası bence son yapılaşma ile yayla havasından baya bir uzaklaştı. o yüzden burada yayla havasını fazlasıyla alabilirsiniz. 10dk lık yürüyüş yolunuda dert etmeyin. isterseniz sizde teleferiği kullanabiliyorsunuz. Hem unutamayacağınız bir deneyim yaşamak için hemde gerçekten doğa ile başbaşa kalmak için burayı tercih edebilirsiniz.

Fiyatlar

💰Fiyatlara gelecek olursak 2kişi 1 gece 300 tl 4 kişi 1 gece 400tl 5-8 arası kişi 1 gece 500 tl. bu fiyatlar üzerinden bizim ismimiz ile gidenlere 50 tl daha indirim sağlanıyor. aynı zamanda 1 gecelik değilde daha fazla kalırsanız yine ismimiz ile dahada fazla ikram sağlanıyor. Çocuklardan ücret alınmıyor.

Resimler

Gezen1Çift İnstagram

Video

Ayder İnziva Dağ Evi Nerede? Ve Nasıl Gidilir?

Ayder İnziva Dağ Evi size ne kadar mesafede olduğunu ve nasıl gidileceğini görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için Haritada bulunan Daha büyük haritayı görüntüle yazısına tıkladıktan sonra açılan harita kısmından Yol tarifi butonuna basarak rotanızı oluşturabilir ve yolunuzun nekadar süreceğini görebilirsiniz.

Adres:  Ayder Yaylası Yukarışimşirli Çamlıhemşin/Rize
Telefon: 0506 878 55 09

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER KONULARIM

    Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

“Ayder Yaylası en uyguna konaklama oteli Ayder İnziva Dağ Evi” üzerine 1 yorum

  1. Nazan dedi ki:

    ben kesinlikle tavsiye etmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.