Sakeni Bungalov

Sapanca Bungalov Evler Gezen1Çift 803
  • FİYATLANDIRMA
  • Haftaiçi Fiyat: 5000 TL
  • Haftasonu Fiyat: 6000 TL

  • 3-6 Kişilik
  • Havuzlu
  • Isıtmalı Havuzlu
  • Jakuzili
  • Kahvaltı Dahil
sponsorlu reklam

Meyve ağaçlarının içinde bir bungalova geldik.. Gelir gelmez hemen meyve ağaçlarına saldırdık. Burada mevsiminde gelirseniz elma, armut, erik ve kirazı dalından yiyebilirsiniz.

Burası Sakarya Sapancaya sınır bir bölgede Kartepe’de bulunan @sakenibungalov ( 0 (537) 690 36 59 ) bu telefon numarasından veya instagram sayfasından rezervasyon ve detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Bahçede Erik, elma , armut ve kiraz ağacı vardı. Biz buraya 5 temmuz’da gelmiştik. Ozaman erik tam yeme kıvamındaydı. Armut ile elma ise oldu olacak kıvamındaydı 🙂 Kiraz zamanı geçmişti ama 🙁

Evin havuz alanını dışarıdan kısmen gören sadece bungalovun karşısında 2 katlı işletme sahibinin evi bulunuyor. Oda 2. katından kısmen görüyor. Hatta görmüyor da diyebiliriz. (havuz alanını)

Gezen1Çift İnstagram

Havuzu ısıtmalı ama yaz döneminde aktif değil. Hava durumuna göre tahminen ekim kasım gibi devreye alırlar.

İşletme sahibi ailesi ile birlikte ön tarafınızdaki evde oturduğu için her türlü sorun ve istekde sizlere anında yardımcı oluyor.

İsmimizi verdiğinizde mevcut fiyatlar üzerinden %10 indirim yapılıyor.

Konaklamanıza görüntüdeki kahvaltı dahil olarak geliyor.

Diğer öğünler için ister bahçenizde mangal yapabilir isterseniz yakınlardaki restoranlara gidebilir, isterseniz de getir, trendyol, yemeksepeti vb uygulamalardan sipariş verebilirsiniz.

Gezmek isteyenler için Sapanca sahiline 10dk, Maşukiye’ye 5dk mesafede bulunuyor.

Bu fiyata toplamda en fazla 5-6 kişi kalabilirsiniz. Giriş katta ve üst katta çift kişilik yatak ve koltuk bulunuyor. Üst kattaki yatak şuana kadar gittiğimiz yerlerden en geniş ölçüye sahip yatak olabilir 🙂 Sadece orada 3 kişi rahat yatar 🙂

İnstagram Paylaşımımız

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir