Sapanca Hobbit & Masal Evleri

Sapanca Bungalov Evler Gezen1Çift 1.387
  • FİYATLANDIRMA
  • Haftaiçi Fiyat: 5500 TL
  • Haftasonu Fiyat: 6000 TL

  • 2-3 Kişilik
  • Dere Kenarı
  • Şömineli
sponsorlu reklam

Dere kenarında farklı konseptlerde hazırlanmış  hobbit evlerinde konaklamaya ne dersiniz? Burası gerçekten adından da gördüğünüz gibi masal gibi bir yer. Özellikle yazın dere içindeki salıncak ve masalarda harika bir vakit geçirebilirsiniz.

Burası Sakarya Sapanca’da bulunan @sapancamasalevleri ( 0536 288 46 01 ) bu telefon numarasından veya instagram sayfasından rezervasyon ve detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz????

Burada dere kenarına konumlandırılmış farklı konseptlerde hobbit evler bulunuyor.

Birisi toprağın altında olan Kırmızı Hobbit ev. Diğeri pembe renkli olan Mantar ev ve 3. olarak da kırmızı cadı ev. Evleri bu şekilde isimlendirmişler 🙂 Diğerleri de çok güzel ve tatlı olsa da biz özellikle hobbit evi çok beğendik 3 evin de fiyatı aynı.

Gezen1Çift İnstagram

Üçünde de 1 adet çift kişilik yatak bulunuyor. isteğe göre ek yatak da alabilirsiniz.. Özellikle yazın kavurucu sıcaklarda deredeki masalar ve salıncaklarda serinleyerek harika bir vakit geçirebilirsiniz 🙂 Bahçede ateş çukuru, salıncak, mangal vs bulunuyor. Yemeğinizi ister dışarıdan söyleyebilir ister bahçede mangal yapabilir istersenizde 3.5dk mesafede ki restoranlara gidebilirsiniz.

Konaklamaya kahvaltı dahil değil ama isteğe göre kişi başı 150tl’ye sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca sapanca gölüne de çok yakın bir noktada. ortalama araç ile 5dk mesafede göl kenarında restoranlara gidebilirsiniz.

İnstagram Paylaşımımız

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir