Bolu Bungalov Dağ Evleri Mengen Cennet Vadi

Bolu Konaklama Gezen1Çift 10.701
sponsorlu reklam

Selamlar arkadaşlar. Yedigöllere geldiğimizde Bolu Mengen ilçesinde Cennet Vadide kalmıştık. Gerçekten doğa ile başbaşa kalabileceğiniz çok güzel bir bungalow hazırlamışlar. işletmeye ait olan bölümden yaklaşık 50-100 metre ileriye yapılmış. bu sayede gelenin gidenin karman çorman olmadığı sakin bir ortamda gününüzü geçirebilirsiniz.

Bungalovun içinde wc, lavabo, duşakabin, sıcak su, çift kişilik yatak, (yatak oldukça büyük valla zorlasanız 4 kişi  bile yatar :)) kişi sayısına göre ekstra tek kişilik yatak daha oluşturulabiliyorlar. elbiselerinizi koyabilceğiniz bir dolap.  ısıtıcı televizyon vs mevcuttur. tamamını alttaki videomuzu izleyerek görebilirsiniz.

Akşam yemeği için dilerseniz işletmeden ızgara kebap yumurta menemen gözleme vb yiyecekler temin edebilirsiniz. dilerseniz de mangallık malzemenizi (et tavuk vs) alıp bungalovunuzun önünde mangalınızı yapabilirsiniz. mangal işletmede mevcuttur.

Burası yedigöllere 48km mesafede bulunuyor. bana sorarsanız bolu merkezden gittiğiniz yola kıyaslarsak mengen yolu bence daha az virajlı. aynı zamanda yoldaki manzaralar merkez yoluna göre daha çok. yolun bir çok kısmında sol tarafınızda gürül gürül akan dere size eşlik ediyor.  olumsuz tek yönü ise bolu merkez yolu kadar temiz bir yol değil. bazı yerler topraklı. ama her kesim araçla gidilebilir. Sizlere kısaca tavsiyem yedigöllere gelicek olursanız mengen yolundan gelin bolu merkeze giden yoldan çıkın.veya tam tersi yapın..Bu şekilde görebilceğiniz tüm güzellikleri görürsünüz. boşu boşuna aynı yoldan gelip aynı yoldan gitmeyin. farklı yerler keşfedin.

Gezen1Çift İnstagram

Fiyatlar

Bu bungalov evlerde 2 kişi serpme köy kahvaltısı dahil hafta içi 300 tl ye haftasonu 400 tl ye konaklayabilirsiniz.  10 yaşına kadar çocuklar ücretsizdir.

Haftasonları genelde dolu olduğundan dolayı önceden rezervasyon yaptırmaya dikkat etmelisiniz.

İletişim

Rezervasyon için Tuncay Bey ile görüşebilirsiniz :  (0 (532) 251 96 46) (rezervasyon yaptırırken lütfen bizim vasıtamız ile ulaştığınızı iletin)

Video

Resim

 

Konum

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER KONULARIM

    Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Gezen1Çift {Gezen1Çift}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir